وب سرويس ارسال SMS ويژه برنامه نويسان

این سرویس شامل ابزارهائی است که به برنامه نویسان این امکان را می دهد تا با کمترین کد نویسی در برنامه های خود قابلیت ارسال و دریافت SMS را فراهم کنند.
در این سیستم شما با داشتن یک کلمه کاربری و رمزعبور از طریق URL مشخص و استفاده از دستورالعمل ارسال پیام می توانید از طریق وب سایت خود و یا در نرم افزارهایی که تهیه کرده اید اقدام به ارسال پیام کوتاه نمایید.

توجه داشته باشيد كه اين سامانه تنها قابليت ارسال پيام كوتاه از طريق URL مي باشد و جهت اضافه شدن به سايت شما نياز به كد نويسي توسط شما و يا برنامه نويس شما مي باشد.

یک وب سایت فرهنگی- ادبی تصمیم دارد در وب سایت خود بعد از فرم ثبت نام (که شما موبایل اعضاء را نیز در آن اخذ می کند) یک بیت شعر حافظ به صورت تصادفی را برای عضو جدید ارسال نماید. در این حالت برنامه ثبت نام اعضای خود را نوشته و برنامه انتخاب شعر تصادفی حافظ را نیز آماده می نماید و با استفاده از گذرگاه (Gateway) شرکت پیام خود را ارسال می نماید.

با این وب سرویس می توانید کارهای زیر را به راحتی به انجام رسانید :

 1. می توانید قابلیت ارسال SMS تکی یا گروهی را در کلیه برنامه های خود اضافه کنید.
 2. امکان ارسال SMS فارسی یا انگلیسی را در برنامه های خود خواهید داشت.
 3. می توانید متن های طولانی را در قالب یک SMS ارسال کنید.
 4. خواهید توانست قابلیت ارسال Wap Push یا Bussiness Card را به Application خود اضافه کنید.
 5. قابلیت ارسال SMS فوری (Flash Message) را دارید.
 6. می توانید SMS خود را با نام تجاری ارسال کنید. یعنی هنگامی که مخاطب SMS شما را دریافت می کند بجای مشاهده شماره “نام تجاری” شما را می بیند! (این قابلیت فعلا توسط مخابرات مسدود شده است)
 7. با قابلیت منحصر بفرد این سرویس می توانید مطمئن باشید SMS های شما فقط به شماره های فعال ارسال می شود ، سرور ما قبل از اینکه SMS ای را ارسال کنید بررسی می کند که اگر این شماره موبایل واگذار شده است SMS را بفرستد! (این قابلیت فعلا فقط بر روی شماره موبایلهای دائمی همراه اول فعال می باشد)
 • جهت ارسال SMS می توانید از متدهایی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید سرعت ارسال SMS بسته به ترافیک شبکه و وضعیت اینترنت متفاوت می باشد ولی می توانید حداقل ۳۰ هزار SMS در ساعت ارسال نمائید.

 • برای دریافت SMS نیز می توانید یک آدرس اینترنتی را در اختیار ما قرار دهید تا SMS های دریافتی شما به آن آدرس با متد GET (با استفاده از QueryString) ارسال شود و هم می توانید از متدی که برای این منظور در وب سرویس وجود دارد استفاده کنید. محدودیتی برای دریافت SMS وجود ندارد.

 • وب سرويس + يك شماره 14 رقمي


  * یک عدد شماره اختصاصی ۱۴ رقمی با پیش شماره ۱۰۰۰ جهت ارسال و دریافت SMS ضمنا امکان استفاده از شماره های ۱۰ رقمی و ۸ رقمی با اخذ هزینه نیز امکانپذیر است .

  **